Kaip Peikko gali pagreitinti jūsų logistikos projektus?

May, 25, 2020

Žmonės šią, su Covid-19 virusu susijusią padėtį, kai tenka likti namuose, pradėjo vadinti „nauja norma“. Nuolatinis buvimas namuose, ženkliai sumažėjęs išvykų apsipirkti bei poilsiauti skaičius bei darbas iš namų – ganėtinai skaudus kirtis mūsų įprastam gyvenimo ritmui bei apsipirkimų įpročiams.

Galimybė apsipirkinėti iš namų, sėdint ant sofos, ir leisti paslaugų teikėjams surinkti bei pristatyti norimas prekes tiesiai į namus, šiuo metu, yra itin patogi. Tai privedė prie situacijos kai statybų sektorius taip pat pradėjo fokusuotis į efektyvesnį produktų sandėliavimą bei paskirstymą.

Logistikos centrai bei sandėliai niekad nebuvo vieni iš patraukliausiai atrodančių mūsų įvykdytų projektų, tačiau jei panaršytumėte Peikko internetinėje svetainėje, galėtumėte pamatyti dešimtis įvykdytų tokių projektų. Taigi, kodėl ir ką mes jums galime pasiūlyti?

Peikko sprendimai nuo pastato pamatų iki pat stogo

Pradedant surenkamojo gelžbetonio rėmų statyba, mūsų varžtinės jungtys yra idealus sprendimas greitam, saugiam kolonų ir pamatų montavimui bei norint sujungti surenkamojo gelžbetonio kolonas ir sijas standžiomis jungtimis. Kuo didesnis rėmas – tuo geriau, nors žinoma, tie patys privalumai gali būti pasiekti statant ir mažą sandėlį. Peikko TERAJOINT® laisvo judėjimo siūlės buvo naudojamos daugybėje projektų įrenginėjant didelių plotų sandėlių grindis ant grunto ir atraminių polių. Šios laisvo judėjimo siūlės gaminamos iš paprasto, karštai cinkuoto arba nerūdijančio plieno, kas leidžia pasiūlyti projektinius sprendimus esant įvairioms aplinkos eksploatacinėms sąlygoms.

Jeigu jums reikia daugiaaukščio logistikos centro - DELTABEAM® gali suteikti atviras erdves kartu su plieninėmis - kompozitinėmis arba surenkamojo gelžbetonio kolonomis. O galbūt jums reikia plieninių stogo santvarų? Peikko tai ne problema.

Netgi jei norite didesnio ploto jau egzistuojančiame logistikos centre – kreipkitės į Peikko – mes jums galime padėti! Paskutiniu metu dalyvavome projekte, Šiaurės Afrikoje, kur dėka DELTABEAM® bei surenkamojo gelžbetonio sprendimų galėjome įrengti papildomo ploto nestabdant logistikos centro darbo!

Logistikos sandėlio statymas dar nebuvo toks lengvas kaip su Peikko sprendimais.

Petri Suur-Askola

Business Director

Connections

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra
Peržiūrėti visus įrašus