Sužinokite, kodėl darbas "Peikko" yra unikalus

"Peikko" yra šeimos valdoma įmonė, kuri įkurta 1965 metais Lahti mieste Suomijoje. Visame pasaulyje mūsų įmonėje dirba daugiau 2,000 darbuotojų. Aptarnaujame klientus savo pardavimų padaliniuose, kurie įsikūrę daugiau nei 30-yje valstybių, o gamybą vykdome 12 šalyse.

Dirbdami "Peikko" mes siekiame, kad klientų statybų procesai taptų greitesni, saugesni ir efektyvesni. Esame pirmaujantys plonų perdangų konstrukcijų ir įdėtinių detalių surenkamajam bei monolitiniam gelžbetoniui tiekėjai pasaulyje.

Mūsų tikslas yra aptarnauti klientus vietinėse rinkose naudojant kokybiškus, saugius ir inovatyvius sprendimus. "Peikko" skiria didelį dėmesį norėdami nuolat pristatyti naujus, testais išbandytus sprendimus ir paslaugas. Būtent todėl mūsų investicijos į mokslinių tyrimų veiklą yra vieni didžiausių statybų rinkoje.

Kokia yra mūsų veikla?

  • Mes dirbame tam, kad mūsų klientų statybos procesai taptų greitesni, saugesni ir efektyvesni.

  • "Peikko" puoselėjame atvirą ir draugišką atmosferą bei vertiname daugiakultūrę aplinką, kuri padeda įgyti įvairios patirties visame pasaulyje.

  • Linijinė organizacijos struktūra leidžia sprendimus priimt greitai, kas užtikrina malonesnę aplinką ir mažesnę biurokratiją įmonėje. Taip pat mes galime išgirsti kiekvieno darbuotojo nuomonę ir gauti naudos iš kiekvieno žmogaus indėlio.

  • Mes skatiname darbuotojus imtis iniciatyvų ir siekti geriausių rezultatų viskame, ką darome.

  • Mes lokaliai atstovaujame klientus daugiau nei 30-yje šalių, kuriose yra įsikūrę mūsų pardavimų ir (ar) gamybos padaliniai. Mes suprantame tų šalių rinkas bei klientus ir kalbame su jais ta pačia kalba.

Kuo mes tikime

Mes esame įmonė, kuri puoselėja skandinaviškas vertybes ir etines nuostatas, kurios skatina žmones būti novatoriais. Kiekvieną dieną dirbdami vadovaujamės stiprios mūsų įmonės vertybės!

Dėmesys kliento poreikiams

Dėmesys kliento poreikiams

Mes gyvename ir kvėpuojame su savo klientais, palaikydami vieningą pulsą. Mes darome viską, kad atitiktume ir viršytume klientų lūkesčius.

Pagarba ir pasitikėjimas vienas kitu

Pagarba ir pasitikėjimas vienas kitu

Mes gerbiame ir pasitikime vienas kitu norėdami sukurti atvirą ir įkvepenčią atmosferą. Pasitikėjimas savo personalu ir produktais yra tai, kas mums itin svarbu.

Siekis kiekvieną dieną būti geresniais

Siekis kiekvieną dieną būti geresniais

Noras suteikti mūsų klientams realią vertę yra tai, kas motyvuoja mus įgyvendinti ir viršyti jų lūkesčius kiekvieną dieną tobulėjant.

Noras pelningai augti

Noras pelningai augti

Tik pelningas verslas gali galvoti apie šviesią ateitį. Mūsų tikslas yra augti ir būti pelningais visose verslo srityse šiandien, rytoj ir dar daugybę metų.

Peikko yra įsipareigojusi kurti tik etiškus ir tvarius verslo santykius. Mūsų Elgesio Kodeksas nubrėžia bendras gaires būsimiems mūsų sprendimams. Kodeksas taip pat suteikia mūsų partneriams ir klientams supratimą apie mūsų įmonės vertybes, kultūrą, taikomą verslo praktiką ir atitikimą įstatymams, standartams ir taisyklėms.

"Peikko" personalas

Pasaulyje dirba daugiau kaip 2,000 "Peikko" profesionalų. Trečdalis darbuotojų dirba administracinį darbą, du trečdaliai - gamyklose. Mūsų įmonėje dirba daugiau kaip 40-ies tautybių specialistai.

Mes džiaugiamės turėdami itin patyrusią techninės pagalbos ir pardavimų komandą, 10 mokslo daktarų ir daugiau nei 170 inžinierių, kurie konsultuoja "Peikko" klientus visame pasaulyje.

Darbovietė, kurioje nerūkoma - nauda visiems

"Peikko" visada veikia kaip atsakingas ir pagarbus darbdavys. Svarbų vaidmenį "Peikko" veikloje atlieka rūpestis darbuotojų sveikata ir gerove. Todėl mes esame įmonė, kurioje nerūkoma. Tai sumažina galimą pasyvaus rūkymo žalą, sukuria aplinką, skatinančią asmenis mesti rūkyti ir propaguoja sveikatingumo kultūrą.

Apie skaičius

Šeimos verslas nuo
Šeimos verslas nuo

1965

Sertifikuota gamyba
Sertifikuota gamyba

12 valstybėse

Vietiniai pardavimų skyriai
Vietiniai pardavimų skyriai

33 šalyse

Visame pasaulyje daugiau nei
Visame pasaulyje daugiau nei

2,000 darbuotojų

Apyvarta
Apyvarta

262 mln. Eur

peikko map

Ką mes jums siūlome

Karjeros galimybės ir tarptautinės darbo pozicijos

  • Mes suprantame, kad nuolatinę įmonės sėkmę ir plėtrą galima pasiekti tik tuomet, kai joje dirba motyvuoti ir atsidavę darbuotojai.

  • Kad sėkmingai išnaudotume visus geriausius žmogiškuosius išteklius, kuriuos turime kompanijoje, darbuotojams siūlome galimybę kurti savo karjerą, skatindami rinktis tarptautines darbo galimybes mūsų esamiems darbuotojams.

Mokymai ir tolesnis tobulėjimas

  • Naujiems darbuotojams mes vykdome mokymų programas, kurios padeda lengviau integruotis.

  • Mes stengiamės nuolat skatinti savo darbuotojų profesinį ir asmeninį augimą. Siūlome įvairias mokymo ir tobulėjimo programas, kurios atitiktų jų poreikius.

Papildomos naudos

  • Visi "Peikko" darbuotojai dalyvauja bonusinėse ir skatinamosiose sistemose

Norite sužinoti daugiau?

Iš arčiau susipažinkite su "Peikko" istorija ir sužinosite daugiau, kas mes esame ir kuria linkme judame.