MTEP

Peikko skiria daug dėmesio Moksliniams Tyrimams ir Eksperimentinei Plėtrai (MTEP). Peikko rinkai pristatė daug pažangių sprendimų, kurie su laiku tapo standartu statybose. Labai geras pavyzdys yra kolonos jungtis, kurios principas paremtas kolonos pado sujungimu su pamato inkariniu varžtu. Peikko aktyviai dalyvauja normatyvų rengime ir dideliuose tarptautiniuose tiriamuosiuose projektuose. Mes bendradarbiaujame su pažangiausiais mokslinių tyrimų institutais.

Moksliniai Tyrimai

Siekiant didinti supratimą apie jungčių elgseną, Peikko  atlieka žymiai detalesnius ir išsamesnius mokslinius tyrimus negu yra privaloma pagal standartus ar reikalavimus. Tikslas yra įgyti visapusišką supratimą apie tai kaip veikia jungtys su pritaikytais Peikko sprendimais.

Konstrukcijų atsparumas yra tiriamas esant skirtingiems apkrovų tipams - statinėms, šiluminėms, dinaminėms ir seisminėms. Taip pat papildomai yra tiriama konstrukcijų elgsena: deformacijos, plastiškumas, energijos išsklaidymas, džiūvimas ir šiluminis plėtimasis.

Eksperimentinė Plėtra

Peikko sprendimų naudojimas užtikrina, kad klientų statybos procesai bus paprastesni, greitesni ir patikimesni. Naujų produktų vystymas pirmiausiai prasideda nuo klientų ir rinkos poreikių. Mūsų tikslas yra efektyviai įtakoti statybos procesą, pradedant nuo techninių sprendimų pasirinkimo projekte ir baigiant statinio eksploatavimu per visą gyvavimo laikotarpį.

Nors Peikko yra tarptautinė kompanija, mums yra labai svarbu užtikrinti, kad mūsų gaminiai atitiktų vietinius standartus ir būtų tinkami vietinei rinkai.

 

Nemokami projektavimo įrankiai

Peikko vysto įvairius projektavimo įrankius skirtus konstruktoriams, kaip techniniai žinynai, jungčių projektavimo programinė įranga, papildomi komponentai modeliavimo programoms BIM sistemoms. Sužinokite daugiau apie mūsų projektavimo įrankius.