"Peikko Lietuva" - tarp pirmą kartą vykstančio konkurso "Sumani pramonė" finalistų!

Autorius Peikko’s blog team

February, 28, 2023

Lietuvoje startavo dienraščio „Verslo žinios“ kartu su profesinių paslaugų bendrove „EY“ ir Lietuvos pramonininkų konfederacija pristatomas projektas „Sumani pramonė“.

Šiuo projektu bus bandoma aiškintis, koks yra šiuolaikinės gamybos turinys bei parodyti, kaip keičiasi bendrovės, vystantis technologijoms ir mūsų suvokimui apie klimato kaitą: ką jos diegia, kokių gamybos efektyvumo didinimo, žaliavų taupymo, darbuotojų kvalifikacijos auginimo priemonių imasi.  Kaip jos dirba su tiekimo, logistikos, pardavimo partneriais, į ką investuoja, kaip matuoja CO2 emisijos kiekį, kas padeda kurti realią aukštesnę pridėtinę vertę, užtikrinančią pasaulinį konkurencingumą.

 

Projektas pristatomas „Verslo žiniose". Jo metu yra vykdomas įmonių duomenų rinkimas ir analizė, rengiamas įmonių konkursas, pirmaujančių įmonių praktikų viešinimas. 2023 m. balandžio 21 d. bus organizuojama "Sumani pramonė"  konferencija ir konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

 

Praėjusių 2022 metų pabaigoje vyko įmonių, dalyvaujančių „Sumani pramonė" konkurse paraiškų pildymas. Įmonių pažanga, remiantis "EY" metodologija, buvo vertinama pagal 8 dimensijas: gamybos procesus, įrenginių priežiūrą, kokybės kontrolę, darbuotojus, duomenis ir rodiklius, energetiką, medžiagų ir atsargų valdymą bei tvarumą. Įmonėms tai buvo puiki galimybė įsivertinti savo esamą ir siektiną lygį bei palyginti jį su kitomis sektoriaus bendrovėmis "EY" profesionaliai sukurto įrankio pagalba. 

 

Dalinamės džiugia naujiena - „Peikko Lietuva" pateko tarp „Sumani pramonė" konkurso 12-kos finalistų! Tikrai puikus įvertinimas mums, savo kasdieninėje veikloje siekiantiems novatoriškumo, kokybės ir tvarumo! Pirmyn, Peikko!

 

2023 metų  I ketv. „Sumani pramonė" konkurso komisijos nariai vizituos atrinktas  įmones ir vertins jų pateiktą informaciją. Įmonėse taip pat lankysis „Verslo žinių" žurnalistai, kurie skaitytojams pateiks reportažus iš bendrovių gamybos. Po šių vizitų  bus išrinkti „Sumanios pramonės" konkurso laimėtojai. 

 

Share
Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra
Peržiūrėti visus įrašus