DELTABEAM® patikimumo užtikrinimas

June, 15, 2020

Su „Toblerone“, šveicariško šokolado plytele, jūs visada žinosite ką galite gauti: įprasta tapusią trikampio formą ir gerai pažįstamą skonį - traškius migdolų gabalėlius.

Ką tai turi bendro su „Peikko“? Nors „Peikko“ - ne tiek „buitinis“ prekės ženklas, kiek „Toblerone“, mes taip pat turime trikampį šedevrą - „DELTABEAM®“. Kaip ir „Toblerone“, mes norime būti tikri, jog žmonės žino, ką gaus, kai pasirinks „DELTABEAM®“. Tam, kad taip ir nutiktų, užregistravome „DELTABEAM®“ 3D prekės ženklą.

3D prekės ženklas, skirtas „DELTABEAM®“, apsaugo „Peikko“ teises į „DELTABEAM®“ 3D formą 28 ES valstybėse narėse ir neleidžia niekam jos kopijuoti. Tai darome norėdami, jog mūsų klientai pasitikėtų mūsų produktų kokybe bei saugumu.

Praėjusių metų pradžioje pradėjome dėti pastangas, tam, kad gautume EUIPO 3D statusą „DELTABEAM®“ prekės ženklui, turinčiam išskirtinę trijų matmenų formą bei ilgą istoriją. Dabar matome, jog mūsų įdirbis atsipirko - „DELTABEAM®“ turi visišką 3D prekės ženklo apsaugą. Esame tikri, jog mūsų klientai, nuo šiol, tiksliai žinos kokią vertę gali gauti naudodami „DELTABEAM®“.

Nuo pat 1989 m. rugsėjo mėn., kai pirmą kartą buvo pagaminta novatoriška ir statybų rinką keičianti kompozitinė sija, „Peikko“ „DELTABEAM®“ buvo panaudota daugiau nei 15 000 sėkmingų projektų visame pasaulyje. „DELTABEAM®“ plonų perdangų konstrukcijos padidina architektūrinę laisvę ir atviras erdves, sumažina pastatų eksploatavimo išlaidas ir turi integruotą priešgaisrinę apsaugą - tuo pačiu sumažina projektavimo bei statybos laiką ir konstrukcijos svorį.

Mes norime, kad mūsų klientai galėtų pasitikėti mūsų produktų kokybe ir saugumu!

Simo Hakkarainen

Business Director

DELTABEAM® Frame

Peikko Group Corporation

Share
Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra