Modernios gamybos technologijos suteikia naudos ir klientams

April, 19, 2018

Naujoji Peikko DELTABEAM® sijų gamykla Kaune buvo projektuojama itin daug dėmesio skiriant klientų poreikiams – kaip pagreitinti gamybos procesus sutrumpinant tiekimo laiką, bet tuo pačiu užtikrinant pačią aukščiausią kokybę ir gamybos lankstumą.

2017 metų rudenį Kaune atidaryta Peikko DELTABEAM® sijų gamykla tapo viena moderniausių plieninių konstrukcijų gamyklų Baltijos šalyse, kurioje įdiegti šiuolaikinių technologijų įrenginiai. Investicijos siekė 9 milijonus eurų, nes pasirinkti tik geriausi rinkoje įrangos tiekėjai ir technologiniai sprendimai. Įranga gamybos linijai daugiausiai atgabenta iš Europos sąjungos šalių (Austrijos, Vokietijos, Danijos, Suomijos ir kt.), taip pat – iš JAV.

Naujojoje gamykloje Kaune mes esame pasiruošę pagaminti iki 250 DELTABEAM® kompozitinių sijų per savaitę arba 1 000 tonų įvairių metalo konstrukcijų per mėnesį. Gamyklos darbas pagrįstas LEAN metodu, kuomet visos sąnaudos yra kiek įmanoma labiau sumažinamos tobulinant gamybos procesus. O tam, kad užtikrinti, jog kiekviena DELTABEAM® sija atitinka keliamus reikalavimus, skirtingi kokybės faktoriai yra tikrinami kiekvieno proceso metu.

Kokybė ir greitis

Mes privalome užtikrinti gaminių kokybę. Dėl šios priežasties naujojoje gamykloje skirtingi kokybės parametrai yra tikrinami 15 skirtingų gamybos stadijų. Pavyzdžiui, griežtai kontroliuojame geometrinius ruošinių detalių parametrus. Norint užtikrinti, kad sijos būtų tinkamai suvirintos, siūlių kokybė yra tikrinama ne tik galutinai baigus visos sijos virinimą, bet ir atskiruose etapuose: po surinkimo, išilginių siūlių virinimo ir siūlių galų užvirinimo rotatorių zonoje. Paviršiaus paruošimas (valymas, dažymas) taip pat atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Gamykloje esantis suvirinimo portalas išilginėms sijos siūlėms virinti užtikrina ne tik kokybę, bet ir viso proceso greitį. CMT Twin virinimo technologija suteikia galimybę išgauti iki 8 mm aukščio siūlę vienu kartu, kas yra labai svarbu virinant apatines DELTABEAM® sijos siūles. Taip pat didelis privalumas yra tai, kad visos keturios sijos yra virinamos vienu metu, o procesas valdomas vieno operatoriaus. Ši moderni technologija užtikrina kokybę, greitį, energinį efektyvumą ir mažesnius kaštus gamybos procesui.

Kiekvieną dieną siekiame būti geresniais

Peikko nori tapti tarptautiniais lyderiais savo srityje. Tai reiškia, kad reikia būti drąsiems išbandant pasaulinėje rinkoje atsirandančias naujoves ir integruojant jas į mūsų gamybos procesus. Kaip pavyzdį galime įvardinti gamykloje integruotą katalizinę infraraudonųjų spindulių technologiją, kuri pritaikyta dažų esančių ant plieninių konstrukcijų džiovinimui. Taip pat tikslus dažų komponentų santykis užtikrinamas naudojant 2K dažymo technologiją. Kuomet nudažytas komponentas patenka į infraraudonųjų spindulių tunelį, preliminarus džiūvimo procesas trunka mažiau nei 15 minučių ir yra 20 kartų trumpesnis lyginant su natūraliu džiūvimu. Naudojant šį metodą užtikrinama visišką dažų kokybės kontrolę. Šios modernios technologijos padeda mums dirbti greičiau ir efektyviau nei kitiems rinkos dalyviams.

Savo srities lyderiai į viską žvelgia kitomis akimis!

Giedrius Ambrizas

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra