DELTABEAM® Green - reikšmingas žingsnis tvarumo link

March, 26, 2020

„DELTABEAM® Green“ yra nauja, ekologiška, mūsų novatoriškos DELTABEAM® kompozitinės sijos versija. „DELTABEAM® Green“ suteikia apčiuopiamą vertę visiems, susijusiems su darbais vykstančiais prieš statybų procesą, jo metu ir po jo.

„Peikko“ įmonėje į tvarumą žiūrime itin rimtai. Mes nuolat keliame sau iššūkius ir norime įdiegti naujus standartus visai statybų pramonei. Mūsų tyrimų ir plėtros skyrius sunkiai dirba, tam, kad į rinką patektų kokybiškesni ir ekologiškesni gaminiai. Mes didžiuojamės ir džiaugiamės, galėdami pradėti naują dešimtmetį, į savo produktų asortimentą  įtraukdami dar vieną tvarų produktą – „DELTABEAM® Green“. Šiuo metu „DELTABEAM® Green“ bus galima įsigyti Šiaurės šalyse, o vėliau ir Europoje.

„DELTABEAM®“ kompozitinės sijos keičia statybų rinką jau 30 metų

Nuo to laiko, kai 1989 m. pateko į rinką, mūsų kompozitinė sija DELTABEAM® pasaulyje įsitvirtino kaip „pasirinkimas numeris vienas“ tiek projektuotojams, tiek konstruktoriams. „DELTABEAM®“ suteikia galimybę kurti atviras erdves, naudojant plonų perdangų konstrukcijas, netgi tuomet, kai statinys yra sudėtingų architektūrinių formų bei suteikia galimybes lengvai atlikti modifikacijas bet kuriame pastato gyvavimo ciklo etape. Lyginant su tradiciniais statybos sprendimais, mūsų sprendimai leidžia sunaudoti mažiau medžiagų, kas reiškia – visapusiškai optimizuoti kaštus. Be to, naudojant DELTABEAM®, ŠVOK instaliacija yra nesudėtinga, o iš anksto integruotas ugniaatsparumas padeda sumažinti darbo statybų aikštelėje.

„DELTABEAM® Green“ veržiasi į priekį su siekiu paversti verslą ekologiškesniu

Lyginant su standartiniu DELTABEAM®, kuris taip pat yra tvarus produktas, DELTABEAM® Green siūlo dar daugiau pridėtinės vertės - ekologiški ir modernūs statybos darbai. Daugiau kaip 90% „DELTABEAM® Green“ gamybos medžiagų yra perdirbamos ir gaminamos naudojant atsinaujinančią energiją. Atidus ir tikslus „DELTABEAM® Green“  projektavimas, gaminant produktą leidžia sunaudoti mažiau medžiagų (palyginti su tradicinėmis plieno konstrukcijomis). Be to, „DELTABEAM® Green“ produkto logistikos veiksmai visame pasaulyje yra organizuojami atsižvelgiant į pagrindinius tvarumo principus.   

Laisvė, patikimumas bei besąlyginis tvarumas – viskas pasiekiama kartu su „DELTABEAM® Green“

Privalumų gausa gaunami renkantis „DELTABEAM®“ bei „DELTABEAM® Green“ yra nesuskaičiuojama.Tai - ilgai egzistuojantis, patikimas produktas, tinkantis bet kokio tipo daugiaaukščiams pastatams, jį galima naudoti su visų tipų perdangomis ir kolonomis. Tai suteikia daug architektūrinės laisvės projektuojant atviras erdves. Kalbant apie statybos laiką, tiek „DELTABEAM®“, tiek „DELTABEAM® Green“ yra greitai ir lengvai sumontuojami, nereikalauja didelių žmogiškųjų išteklių – montuojant nereikalinga didelė darbo jėga ar papildomos atramos.  

Pridėtinė vertė, kurią gausite rinkdamiesi naują ir patobulintą „DELTABEAM® Green“, ekologiškumas, apimantis viską nuo medžiagų iki gamybos ir nuo sertifikavimo iki transporto. Tai – naujas ir modernus statybos būdas!

Simo Hakkarainen

Business Director

DELTABEAM® Frame

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra