EBEA SELECT

Raskite optimaliausias EBEA® balkonų jungtis jūsų projektui.

Peikko Designer® EBEA SELECT įrankis, kurio pagalba statybų inžinieriai gali daug lengviau bei greičiau rasti savo projektams tinkamiausias EBEA® balkonų jungtis.

Surasti tinkamiausią balkonų jungtį dar nebuvo taip paparasta. EBEA SELECT gali greitai ir be vargo jums gali suteikti optimizuotas jungtis, sukurti RFQ ir tuo pačiu tinkinti jūsų pasirinkimą, kad viskas atitiktų projekto reikalavimus – viskas tik per kelias minutes.

Šis įrankis gali būti naudojamas su „Peikko Designer® prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, be to, tai yra interaktyvus įrankis­­, tad įdiegimas -  nereikalingas.

Peikko Designer® EBEA SELECT

Naudojimas

„EBEA SELECT“ turi tik kelis privalomus kriterijus, po kurių apibrėžimo, įrankis galės pasiūlyti jums  tinkamiausias EBEA® balkonų jungtis su trumpais aprašymais ir technine informacija: jungties atsparumą ir išnaudojimą pagal veikiančias jėgas, standumą ir termines savybes.

Žiūrėti EBEA SELECT vaizdo įrašą

Vizualizacijos

Daugiau Peikko Designer® modulių

Kolonų jungčių įrankiai

Galite pasirinkti ir paskaičiuoti tinkamą Peikko kolonos pado – inkaravimo varžto derinį surenkamos gelžbetoninės kolonos jungčiai.

Tvirtinimo plokščių įrankiai

Galite pasirinkti arba susiprojektuoti bei paskaičiuoti tinkamiausią Peikko tvirtinimo plokštę.

Armavimo nuo praspaudimo įrankiai

Galite susiprojektuoti konstrukcinius sprendinius praspaudimo prevencijai: perdangų plokštėms, pamatų plokštėms bei pamatų padams.