Statybos pramonės šerdyje

April, 28, 2020

Be jūsų, projektuotojų, nėra liejami jokie pamatai, nėra statomi rėmai ar rengiami pabaigimo darbai.

Jūs turite didelę įtaką tam, kokie sprendimai yra nurodyti planuose ir kokie sprendimai galiausiai naudojami statybos vietoje. Ir svarbiausia - jūs esate tie, kurie užtikrina, kad konstrukcijos būtų suprojektuotos pagal aukščiausius projektavimo standartus ir gerąsias praktikas.

Štai kodėl 2020 metus skyrėme projektuotojams. Mūsų tikslas - pasirūpinti jumis dar geriau.

Mes manome, jog ganėtinai gerai suprantame iššūkius su kuriais jūs susiduriate, dėlto, jog „Peikko“ turime klientų inžinerijos funkciją, kurios dėka, kiekvieną dieną, daugiau nei 100 inžinierių padeda mūsų klientams.

Vis dėlto, norėdami iš tikrųjų suvokti, kokie yra jūsų poreikiai bei nuomonė, pradėdami projektuotojo metus, surengėme interviu ciklą. Norime padėkoti visiems, kurie skyrėte savo brangaus laiko dalyvaudami pokalbiuose - jūsų nuomonė bei komentarai yra itin vertinami.

Sužinojome, jog daugelis dalykų yra gana geri, tačiau, taip pat yra ir tobulintinų vietų. Jūs pateikėte itin gerų pasiūlymų, kaip dar patobulinti mūsų komunikaciją ir „Peikko Designer®“ įrangą. Tai labai svarbu, juk su ja dirba daugiau nei 30 000 jūsų kolegų.

Mes dirbame prie jūsų naujos namų bazės, esančios skiltyje „Peikko for designers“. Mūsų tikslas - sukurti turinį, kuris jūsų darbą paverstų lengvesniu, greitesniu, patikimesniu bei efektyvesniu.

Taip pat, mes ir toliau tobulinsime gerąją praktiką, įrankius bei gaminius, tam kad galėtumėte pasiekti daugiau konstrukcijų projektavimo srityje. Tai - pažadas.

Nes jūs turite galią. Jūs atliekate pagrindinį vaidmenį statybos pramonėje.

Anna Stirane

Product Manager

Precast Frames

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra
Peržiūrėti visus įrašus