„Peikko Designer® EBEA SELECT“ - naujas įrankis palengvinsiantis statybos inžinierių darbą

June, 2, 2020

Norint rasti tinkamiausias balkono jungtis bei apie jas gauti papildomos informacijos, jums nebereikės būti priklausomais nuo kitų. Taip pat, nereikės laukti balkonų jungčių tiekėjo atsakymo ar savarankiškai ieškoti išsamios informacijos apie produktą.

Mes sukūrėme „EBEA SELECT“ įrankį, tam, kad jūsų projektavimo procesas būtų dar efektyvesnis ir itin paprastas. „EBEA SELECT“ yra nemokamas įrankis, sukurtas padėti inžinieriams lengviau pasirinkti „Peikko EBEA®“ balkonų jungtis.

Greitesnis, saugesnis bei efektyvesnis pasirinkimas

EBEA® balkono jungtys yra apkrovas perduodantys termoizoliaciniai jungčių elementai, kurie maksimaliai sumažina šalčio perdavimą gembiniuose balkonuose ar kitose konstrukcijose, tokiose kaip sienos ar plokštės. Mes siūlome 15 standartinių EBEA® balkonų jungčių modelių ir daugybę skirtingų modifikacijų. Akivaizdu, kad pasirinkti tinkamą derinį nėra lengva užduotis, štai kodėl norėtume jus supažindinti su „EBEA SELECT“ - internetiniu įrankiu, kuris greitai ir be vargo jums gali suteikti optimizuotas jungtis, sukurti RFQ ir tuo pačiu tinkinti jūsų pasirinkimą, kad viskas atitiktų projekto reikalavimus.

Naudoti „EBEA SELECT“ yra taip pat paprasta, kaip važiuoti dviračiu. Tam nereikia jokių specialių įgūdžių – kai tik susipažinsite su šiuo įrankiu, iškart galėsite juo be vargo naudotis. „EBEA SELECT“ turi tik kelis privalomi kriterijus, po kurių apibrėžimo, įrankis galės pasiūlyti tinkamiausių derinių rinkinius su trumpais aprašymais ir technine informacija: jungties atsparumą ir išnaudojimą pagal veikiančias jėgas, standumą ir termines savybes.

Naudokite savo turimą „Peikko Designer®“ prisijungimo informaciją arba susikurkite naują paskyrą ir pasirinkite greitesnį, saugesnį bei efektyvesnį balkonų jungčių projektavimą.

Pradėkite projektuoti naudodami EBEA® balkonų jungtis - ebeaselect.peikkodesigner.com

Anna Stirane

Product Manager

Precast Frames

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra
Peržiūrėti visus įrašus