Pastatai miesto teritorijose – 3 pagrindiniai dalykai statant ne plačiau, o aukščiau

May, 14, 2020

Remiantis Jungtinių Tautų tyrimų duomenimis, tikėtina, jog pagrindinis pasaulio gyventojų skaičiaus augimas, nuo dabar iki 2030 m., bus miesto teritorijose. Vietos trūkumas reiškia, kad kiekvieną kartą turime statyti aukštyn - vis aukštesnius ir aukštesnius pastatus. Novatoriškas statymo būdas reikalauja novatoriško mąstymo.

Kintantis dangus Winnipeg mieste

Panorama, Winnipeg mieste, įgavo naują atspalvį – baigtas statyti 21 aukšto „GlassHouse“ pastatas.

Ketvirtosios kartos statybininkas, „Bockstael Construction“ direktorius Nick Bockstael, pateikia savo įžvalgas bei 3 pagrindinius dalykus, kurie svarbūs norint statyti aukštesnius pastatus.

1. Pirmiausia - saugumas

Į saugos klausimus reikia žiūrėti rimtai. Be sunkio jėgos, yra ir dar vienas elementas, į kurį būtinai reikia atsižvelgti.

„Vėjas – reikšmingas veiksnys aukštų pastatų statybose. Statybvietėje, nekreipiant dėmesio į saugos reikalavimus, medžiagos gali nugarmėti žemyn. Tas pats galioja ir pilant betoną. Besitaškantį betoną galima suvaldyti aptveriant darbo vietą, tačiau tai, be abejo, yra papildomos išlaidos. “

2. Sklandžiai veikianti tiekimo grandinė

„Tai yra universalus iššūkis valdant mieste esančias statybvietes ir medžiagų srautus. Paprastai, tokiose statybų aikštelėse nėra papildomos vietos laikyti medžiagas“, - pastebi N. Bockstael.

„Viskas, ko reikia, į statybų aikštelę turi būti atvežta minučių tikslumu, todėl medžiagoms laikyti turėjome naudoti nedidelį sandėlį esantį už miesto. Tiekimo grandinėje nebuvo vietos nei menkiausiam trukdžiui. “

3. Statybos metodai turi įtakos

„Bockstael Construction“ surenkamąjį gelžbetonį naudoja maždaug 60 procentų savo projektų, miestuose ir už jų ribų. „Viskas priklauso nuo pastato formos ir tipo. Bet kai erdvė yra maksimali, plieno ir tuščiavidurių konstrukcijų statyba išties padeda“, - sako Bockstael.

Ir kaip jiems sekėsi?

„Nebuvo jokių didelių saugos incidentų, darbus įvykdėme laiku ir pagal biudžetą. Nereikia nė sakyti - savininkas buvo laimingas “, - reziumuoja Nick Bockstael.

Simo Hakkarainen

Business Director

DELTABEAM® Frame

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra
Peržiūrėti visus įrašus