Bendrojo ugdymo mokykla (Senvagės g.), Klaipėda, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Švietimas ir kultūra
Per visą ekraną Užverti

2022 m. Klaipėdos mieste bus atidaryta bendrojo lavinimo valstybinė mokykla pasižyminti moderniais projektavimo sprendimais ir išskirtinėmis architektūrinėmis formomis.

Naujoji mokykla talpins 652 pirmų – aštuntų klasių mokinius. Lietuvoje bendrojo lavinimo mokykloms nebūdingą statinio formą kūrė „A405” Šioje architektai  įmonėje dirbantis architektas Valdas Janulis teigia, kad vienas iš projekte panaudotų nestandartinių sprendimų buvo DELTABEAM® sijos, kurios padėjo sutaupyti patalpų aukščio ir efektyviai išsprendė projektavimui ir įrengimui reikalingos papildomos erdvės klausimą.

„Mokyklos projekte panaudojom DELTABEAM®  sijas. Kadangi tokios paskirties pastatuose gan sudėtingos vėdinimo sistemos, sijų panaudojimas mums leido pasiekti didesnį patalpų aukštį jų montavimui,” – teigia V. Janulis.

Specialistas taip pat pažymi, kad projektas parengtas vadovaujantis tvaraus vystymosi principais. „Projekte buvo siekiama sumažinti statybos proceso ir pastato poveikį aplinkai,”- pasakoje architektas.
Peikko Lietuva šiam objektui taip pat pagamino ir į statybų aikštelę pristatė: PETRA® pakabinimo sijas, WELDA®  tvirtinimo plokštes, HPM® inkarinius varžtus, HPKM® kolonų padus bei  PCs® gembes.   

Plačiau down-arrow.png

Projekto duomenys

Plotas:
8984 m2
Aukštų skaičius:
3
Vystytojas:
Klaipėdos miesto savivaldybė
Rangovas:
Versina, UAB
Architektūrinė dalis:
A405, UAB
Projektavimo darbų pradžia:
2020
Užbaigimo metai:
2022

Susisiekite su mumis

Rima Daukšienė

Rima Daukšienė

Pardavimų projektų vadovė

DELTABEAM® sijos ir plieninės konstrukcijos

Mob. +370 646 32433
[email protected]