“Senukai” logistikos centras, Kaunas, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Sandėliai
Per visą ekraną Užverti Street View

Peikko TERAJOINT® sprendimas grindims buvo panaudotas 100 000 kv.m. ploto grindų konstrukcijoms logistikos terminale Kaune.

Atsižvelgiant į tai, kad grindų kokybė ir jų konstrukcijos patikimumas yra itin svarbus logistikos centruose, jų įrengimui buvo pasikviesti vieni iš lyderiaujančių grindų įrengimo specialistų Europoje UAB "Irlanda". Nors rinkoje TERAJOINT® sistema buvo pristatyta tik 2008 metais, tačiau ji iš karto buvo panaudota ne viena svarbiame projekte, vienas iš kurių - "Senukai" logistikos centras. Įmonė "Irlanda" pasinaudojo savo Somero laser screed grindų betonavimo įranga ir Peikko TERAJOINT® surenkamųjų jungčių sistemą įrengti itin aukštos kokybės grindis per labai ribotą laiką.

Technical Director of UAB "Irlanda" technikos direktorius Saulius Matulevičius teigė esantis itin patenkintas tiek pasirinkimu naudoti TERAJOINT® sprendimą, tiek Peikko technine pagalba. "Mes likome labai patekinti TERAJOINT® jungčių pristatymo laiku. Peikko mums paliko įspūdį kaip labai lankstus partneris šiuo klausimu. Jie pristatė jungtis pačiu laiku - nei per anksti, bei per vėlai. O svarbiausia tai, kad visa užsakyta produkcija buvo pristatyta į vietą praėjus vos kelioms savaitėms nuo užsakymo," - patirtimi dalijose S. Matulevičius. "Irlanda" atstovas teigia esantis tikras, kad ir ateityje glaudžiai bendradarbaus su Peikko naudodami TERAJOINT® sistemą tiek projektuose Lietuvoje, tiek visoje Europoje.

Plačiau down-arrow.png

We are very happy with the delivery times of TERAJOINT®s. Peikko we see as a very flexible partner in this aspect. They are delivering joints just on time, not too late and not too early, most important Peikko managed to deliver joints after couple of weeks after the order.

Saulius Matulevicius, Technical Director, UAB Irlanda

Projekto duomenys

Plotas:
73 000 m2
Vystytojas:
UAB Senukų prekybos centras
Rangovas:
UAB Mitnija
Projektavimo darbų pradžia:
2007
Užbaigimo metai:
2008

Panaudoti mūsų sprendimai

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]