Verslo centras "Magnum", Kaunas, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Biurai
Per visą ekraną Užverti

Vienas didžiausių A+ energinės klasės verslo centrų Kaune "Magnum" pasižymės moderniais techniniais sprendimais bei inovacijomis.

Statinys bus valdomas automatine valdymo sistema, kuri parinks tinkamiausią mikroklimatą darbuotojams, naudos atsinaujinačius energijos šaltinius, taupųjį LED apšvietimą ir padės automatiškai valdyti biuro kaštus. Taip pat projektas išsiskiria tuo, kad yra įgyvendinamas vienu metu griaunat nebaigtą statyti viešbutį ir griovimo metu gautas gelžbetonio atliekas dalinai panaudojant naujojo verslo centro statyboms.

Verslo centrą "Magnum" sudarys du biurų korpusai (12 ir 8 aukštų), kurie bus sujungti apatiniuose aukštuose įsikūrusiomis komercinėmis patalpomis. Darbuotojų patogumui bus įregtos terasos, dviračių parkavimo zona su dušais ir persirengimo kambariais, požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Monolitinių gelžbetonio jungčių suarmavimui suvo naudojamos "Peikko" armavimo kasetės TS, o siekiant sumažinti perdangų storį pasirinktas mūsų siūloma armavimo sistema PSB®, kurios dėka padidinamas konstrukcijos atsparumas praspaudimo ir šlyties jėgoms.

Plačiau down-arrow.png

Projekto duomenys

Plotas:
32 000 m2
Aukštų skaičius:
12
Vystytojas:
UAB "Vičiūnų grupė"
Rangovas:
UAB "Kaminta"
Architektūrinė dalis:
UAB "Archas" (G. Čepurna, T. Kuleša, M. Navalinskas)
Projektavimo darbų pradžia:
2017
Užbaigimo metai:
2019

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]