Verslo centras “Freedom 36”, Vilnius, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Biurai
Per visą ekraną Užverti

DELTABEAM® sijos tampa standartu moderniuose biurų pastatuose Lietuvoje.

Šiandieniniai lankstūs įmonių veiklos metodai skatina kurti laisvai transformuojamus ir erdvius biurus, kurie suteiktų galimybę prisitaikyti prie besikeičiančių darbo sąlygų. Būtent toks – modernus, energetiškai efektyvus ir su lengvai transformuojamomis patalpomis, yra naujasis biurų pastatas Vilniuje „Freedom 36”.

Projektui naudotos DELTABEAM® sijos, o ypatingas inžinierių dėmesys skirtas kompozitinėms sijoms, kurių tapatramio ilgis 8,5 m, o gembės – 3,5 m.

„Projektui pasirinktas gembinis fasadas, kurio kiekvienas aukštas statomas ant DELTABEAM® sijų. Šiuo metu gembiniai fasadai jau nebe naujiena, tačiau pagrindinis skirtumas, kad šis fasadas buvo iš surenkamų trisluoksnių gelžbetonio sienų, kurios apkrovė gembes net 90 – 120 kN jėga,“ – apie projekto išskirtinumą pasakoja „INHUS Engineering“ vadovaujantysis inžinierius Mantas Šidarauskas.

Pasak inžinieriaus, DELTABEAM® sijos buvo pasirinktos kaip optimaliausias sprendinys šiam projektui (tiek kainos, tiek konstrukcijų aukščio atžvilgiu). „Vienas svarbesnių aspektų buvo tai, kad DELTABEAM® sijų dėka pavyko sutaupyti papildomas aukščio patalpose, kuris išnaudotas patogiam inžinerinių sistemų montavimui,“ – pasakoja M. Šidarauskas.

Projektavimo metu buvo svarbu, kad visose statybų stadijose DELTABEAM® sijų įlinkis neviršytų 5 mm, todėl jų projektavimui buvo naudojama „SCIA Engineer“ programinė įranga, kuri padėjo užtikrinti DELTABEAM® sijų standumą skirtingose stadijose.

Iš viso projektui pagaminta ir pristatyta beveik 2 km  DELTABEAM® sijų.

 „Freedom 36“ – A+ energinės klasės verslo centras, kuris projektuotas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM. Ant pastato stogo įrengtos ne tik panoraminės terasos verslo centro darbuotojams, bet ir  saulės baterijos, kurios pagamins apie 10% pastatui reikalingos elektros energijos.

Plačiau down-arrow.png

Projekto duomenys

Plotas:
23,000 m2
Aukštų skaičius:
6
Vystytojas:
Galio group, UAB
Rangovas:
Conresta, UAB
Konstrukcinė dalis:
INHUS Engineering, UAB
Architektūrinė dalis:
Unitectus, UAB
Surenkamojo g/b gamintojas:
INHUS, UAB
Užbaigimo metai:
2021

Panaudoti mūsų sprendimai

Susisiekite su mumis

Rima Daukšienė

Rima Daukšienė

Pardavimų projektų vadovė

DELTABEAM® sijos ir plieninės konstrukcijos

Mob. +370 646 32433
[email protected]