Continental Gamykla, Kaunas, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Pramoniniai pastatai
Per visą ekraną Užverti

Vienos didžiausių Vokietijos pramonės įmonių "Continental" investicija siekia 95 mln. eurų ir yra laikoma viena didžiausių Lietuvos istorijoje. Projektas buvo parengtas vadovaujantis tvaraus projektavimo sistemos LEED reikalavimais ir pretenduoja būti įvertintas "Gold" lygio sertifikatu.

Pastatas suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintos pačios geriausios darbo sąlygos. Taip pat šalia gamyklos bus įrengtas 360 m² ploto sporto centras skirtas darbuotojams, kuriame bus ne tik erdvės skirtos jogai, stalo tenisui, kūno rengybai, bet ir lauko terasa su atviru sporto aikštynu ir amfiteatru.

DELTABEAM® sijos "Continental" projektui buvo pasirinktos dėl galimybės statybos darbus atlikti greitai ir saugiai. Pristačius sijas pirmam pastato aukštui, viduryje mėnesio jau buvo vežamos sijos antram aukštui, nes pirmasis buvo sumontuotas itin greitai.

Projekte pirmą kartą Lietuvoje buvo panaudota naujoji gerberio jungtis, skirta nekarpytoms sijoms jungti. Dėl šio sprendimo įrengti išilginę armatūrą buvo itin paprasta, nes tarpas tarp kiaurymėtosios plokštės ir DELTABEAM® sijos yra didesnis ties gerberio jungtimi, o betonuojant siją per stačiakampes angas betonas patenka tarp jungties elementų ir užpildo gerberio jungtį.

Projekte taip pat naudoti ir kiti „Peikko“ sprendimai: įdėtinės detalės gelžbetoniui bei sprendimai betoninėms grindims įrengti.

Plačiau down-arrow.png

Projekto duomenys

Plotas:
22,000 m2
Vystytojas:
Continental
Rangovas:
UAB "Conresta"
Konstrukcinė dalis:
UAB "Baltic Engineers“
Projektavimo darbų pradžia:
2018
Užbaigimo metai:
2019

Susisiekite su mumis

Rima Daukšienė

Rima Daukšienė

Pardavimų projektų vadovė

DELTABEAM® sijos ir plieninės konstrukcijos

Mob. +370 646 32433
[email protected]