Business Garden Vilnius, Vilnius, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Biurai
Per visą ekraną Užverti

„Business Garden Vilnius“ – B+ klasės verslo kompleksas, novatoriška verslo parko koncepcija.

Čia išmanių architektūrinių sprendimų ir ergonominių technologijų dėka sukurtos ne tik komfortiškos, bet ir ekologiškos darbo vietos. Šis požiūris yra orientuotas į tvarius statybų ir energijos taupymo sprendimus, kurie gerokai sumažina pastatų energines sąnaudas - pastatas atitinka A+ energinę klasę.

Vystant šį projektą siekiama išpildyti „LEED Platinum" kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimus. Dėl strateginės vietos „Business Garden Vilnius“ pretenduoja tapti vienu pagrindinių Vilniaus verslo ir paslaugų centrų, kuriame darbuotojai galės mėgautis ne tik patogia darbo aplinka, bet ir gamtos apsuptimi bei aktyviam poilsiui pritaikytomis erdvėmis.

Projektas išsiskiria ir savo apimtimi: „Business Garden Vilnius“ sudarys keturi biurų pastatai, kuriuose bus įrengta 60 000 kvadratinių metrų biurų ir prekybos patalpų.

„Peikko“ šiam projektui pristatė 2,2 kilometrų DELTABEAM® sijų bei daugiau kaip 115 tonų kitų plieninių konstrukcijų, įskaitant pakabinimo sijas PETRA® ir įvairias jungtis surenkamajam gelžbetoniui.

Plačiau down-arrow.png

Projekto duomenys

Plotas:
65,000 m2
Aukštų skaičius:
7
Vystytojas:
NT "Vasnit Lithuania"
Rangovas:
UAB "Mitnija"
Architektūrinė dalis:
UAB "DO ARCHITECTS"
Užbaigimo metai:
2021

Susisiekite su mumis

Rima Daukšienė

Rima Daukšienė

Pardavimų projektų vadovė

DELTABEAM® sijos ir plieninės konstrukcijos

Mob. +370 646 32433
[email protected]