ARTERY Verslo centras, Lietuva

  • Statinio tipas:
  • Biurai
Per visą ekraną Užverti

Vilniuje 2023m. duris atvers 69 mln. Eur. investicijų pritraukęs ,,ARTERY” biurų ir komercinių patalpų projektas.

Projekto architektūra pasižymi inovatyviomis ir unikaliomis formomis. Architektūrinę pastato idėją ir vizualizacijas parengė Daniel Libeskind studija kartu su lietuvių įmone ,,Archinova”. Pastatas bus išskirstytas į tris korpusus. Kiekvienas iš jų turės po požeminį garažą su 28-iomis elektromobilių įkrovimo stotelėmis. Pastato vidaus erdvę puoš įkomponuotas 25m. aukščio atriumas.

Pagrindinį korpusą sudarys 20 aukštų, likusieji korpusai turės po 7 aukštus. Pastatas bus A+ energinio naudingumo klasės. Projektas įgyvendinamas pagal BREEAM darnių pastatų standarto kriterijus ir sieks gauti „Excellent New Construction“ tvarumo sertifikatą.

„Artery“ konstrukcijų projekto dalies vadovas, „Peikko Lietuva“ vyr. konstruktorius Vytautas Cvirka pažymi, kad unikali projekto architetūra sukuria nemažus iššūkius kuriant ir įgyvendinant inžinerinius sprendimus. ,, Iš vienos pusės žiūrint, monolitinio gelžbetonio karkaso pastatas, turintis metalo konstrukcijų denginius –įprastas sprendimas statybose.

Kita vertus, siekiant išpildyti architektūrinę projekto viziją šie, mums gerai pažįstami, sprendiniai sudėtingėja – turėjome rinktis plieno lakštais armuotas monolitines sienas, kompozitines plieno-betono kolonas, įtempto gelžbetonio perdangas“.

Peikko Lietuva pastarajam projektui ne tik pristato platų produktų asortimentą, bet ir atlieka konstrukcijų projektavimą, reikalingus skaičiavimus.

Plačiau down-arrow.png

Projekto duomenys

Plotas:
11500 m2
Aukštų skaičius:
Buildings A and B - 7 floors. Building C - 20 floors
Vystytojas:
Lords LB Asset Management
Rangovas:
UAB Investmira
Konstrukcinė dalis:
Vytautas Cvirka
Architektūrinė dalis:
UAB "Archinova", "Studio Libeskind"
Užbaigimo metai:
2023

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektavimo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]