Žiediniai ir tvarūs sprendimai

Norint, kad žiedinė ekonomika būtų sėkmingai įgyvendinama, turime užtikrinti, kad mūsų produktai galėtų būti panaudojami antra kartą, o ne išmetami į atliekas.

Dar kartą, Peikko yra vienu žingsniu toliau, nei didžioji dalis statybų rinkos. Varžtinės jungtys yra idealus sprendimas siekiant, kad konstrukciniai elementai būtų iš naujo panaudojami. Jūs galite juos priveržti vienoje vietoje užtikrindami konstrukcijos stabilumą, bet lygiai taip pat galite juos atsukti ir kolonas ar sijas panaudoti kitame pastate. Mes pasiruošia šiandienos poreikiams ir rytojaus antriniam naudojimui.

Tiriant žiedinę ateitį

Mes, Peikko, jau kelis metus atliekame įvairius tyrimus ieškant būdų tobulinti mūsų produktus taip, kad jie atitiktų žiedinės ekonomikos principus. Mūsų atlikti testai parodė, kad kolonos su varžtinėmis kolonų jungtimis gali būti saugiau naudojami antra kartą netgi su dabartinėmis užglaistymo sistemomis.

Mes taip pat dalyvaujame viename iš pirmųjų žiedinės statybos projektų su betono elementais, kurie gali būti sumontuoti, išmontuoti, permontuoti, bet išlaiko tas pačias konstrukcines savybes. Vienas iš puikių pavyzdžių – žiedinio namo projektas Lisbjeg mieste Danijoje. Tai yra pirmasis Danijoje žiedinio namo projektas, kuriame panaudota 60 skirtingų konstrukcinių elementų, kurie nuo pat pradžių buvo projektuojami taip, kad juos būtų galima išardyti ir panaudoti žiediniu principu.

Pirmieji projektai

Žiedinės ekonomikos principu vystyti daugiabučiai Amsterdame yra dar vienas puikus pavyzdys, kad Peikko yra vieni iš pirmųjų rinkoje, kurie yra įtraukti į žiedinio dizaino vystymą.

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]