30-asis varžtinių kolonų jungčių jubiliejus

Pastaruosius 30 metų Peikko varžtinės kolonų jungtys tapo standartu statybų rinkoje. Peikko MTEP (ang. R&D) skyrius buvo pirmasis, kuriame kilo klausimas: „O kas, jeigu mes naudosime varžtus?“. Taip viskas ir prasidėjo. Dabar Peikko ir mūsų varžtinės kolonų jungtys yra neatsiejamos nuo statybų rinkos – jeigu nori būti sėkmingas, daryk tai Peikko būdu.

Mes galime tai daryti senu būdu. Arba galime tai daryti Peikko būdu.

Peikko varžtinės kolonų jungtys

Pamatykite, kodėl naudojant varžtines kolonų jungtis, mūsų klientų darbas tampa daug paprastesnis. Nuo greitesnio ir saugesnio kolonų montavimo iki aukštesnės kokybės gelžbetoninių sijų – viskas dar geriau.

Plačiau

Varžtinių kolonų jungčių istorija

Sužinokite, kaip Peikko sukūrė varžtinių kolonų jungčių sėkmę visame pasaulyje. Ši trumpa istorija pasakoja apie jų įtaką statybų pramonei ir keletą svarbiausių etapų pakeliui.

Plačiau

Dizaino laisvė ir įgyvendinti projektai

Pamatykite projektus, kurie tapo realu pavyzdžius, ką galima įgyvendinti su varžtinėmis kolonų jungtimis. Kartu su Peikko Designer® ir kita mūsų programine įranga, jungtys suteikia laisvę kurti elegantišką ir išskirtinę architektūrą.

Plačiau

BOLDA® – varžtinių kolonų jungčių ateitis

Pristatome mūsų naujausią produktą - BOLDA®, labiau nei bet kada anksčiau pažengę kolonų padai. Stipresnė, kompaktiškesnė ir elegantiškesnė konstrukcija – Peikko ir vėl kuria žaidimo taisykles.

Plačiau

Žiedinė ekonomika

Sužinokite, kaip varžtinės kolonų jungtys gali padėti įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus statybų rinkoje. Nuo šiol net gelžbetonio kolon...

Plačiau

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]