Greičiau ir efektyviau

Peikko varžtinės kolonų jungtys padeda sutaupyti laiko, pinigų ir statybinių medžiagų – tai ir lėmė jų sėkmę visus 30 metų! Jie iš tiesų padeda montuoti kolonas ženkliai greičiau. Tiesą sakant, vieną kartą esame mate, kai klientas saugiai sumontavo koloną tik per 6 minutes. Dar geriau, jie naudingi visos statybų aikštelės atžvilgiu. Vos tik varžtai yra priveržiami, kolona gali stovėti pačios. Tuomet nebereikalingas išramstymas, sutaupoma krano darbo laiko ir atsiranda daugiau vietos statybų aikštelėje.

Pilna sistema

Kitas aspektas, kurį klientai vertina, yra tai, kad varžtinės kolonų jungtys suteikia jiems pilną sistemą. Rangovams tai reiškia, kad viskas veikia sklandžiai ir patikimai. Inžinieriams tai reiškia, kad jie gali naudoti sprendimus su tvirtesniu, standesniu betonu ir plonesnėmis surenkamosiomis kolonomis, kurių tolerancija yra didesnė. Dėl mūsų inkarinių varžtų ir montavimo šablonų jūs galite būti tikri, kad kolonos sutaps su pamatais, tiksliai taip, kaip planuota.

Sistemos komponentai

Varžtinės jungtys kolonoms, sienoms ir sijoms

Peikko varžtinės kolonų jungtys yra daugiau, nei atskiri komponentai, tai yra tinkamiausias pasirinkimas. Vieninga sistema padeda sukurti stiprius ir patikimus ryšius tarp kolonų, sienų ir sijų. Montavimo metu jie įgyja atsparumą apkrovoms, todėl nėra reikalingas laikinas išramstymas.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Kolonų padai BOLDA®

BOLDA® yra mūsų nauji ir labiausiai pažengę kolonų padai. Jie yra stipresni ir kompaktiškesni  bei suprojektuoti taip, kad būtų tinkami naudoti su šiuolaikinių stipresniu betonu, mažesnio skerspjūvio konstrukcijomis ir didesnėmis apkrovomis. Mes išbandėme BOLDA® ekstremaliausiomis sąlygomis ir esame užtikrinti dėl pajėgumų. Peikko dar kartą kuria žaidimo taisykles.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Kolonų padai HPKM®

Tai yra kolonų padai, kurie viską pakeitė pradėjus naudoti stiprų plieną, užtikrinant kompaktišką ir lengvai pritaikomą dizainą. Sumontuotas į koloną, HPKM® kolonų padas suteikia jums saugią jungti iš karto po to, kai yra užveržiami varžtai. Nereikalingas išramstymas.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Sijų padai BECO®

Mes išvystėme varžtines jungtis ir sijoms! BECO® sijų padai pirmauja konstrukcinio rėmo jungčių srendimuose, kalbant apie atsparumą momentui. Tai leidžia efektyviai sujungti gelžbetonio sijas ir kolonas.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Sienų padai SUMO®

Taip pat siūlome varžtines jungtis sienų elementams! Mūsų SUMO® sienų padai leidžia jums priveržti varžtus tarp sienos elementų ir jie yra vienodai veiksmingi tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tai idealus sprendimas įvairiuose projektuose – nuo gamyklų patalpų iki balkonų parapetų.

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]