March, 29, 2021

Peikko GIDAS – nes vaizdai kalba garsiau, nei žodžiai

Prieš kelis metus vienos parodos metu bendravau su kitos įmonės produktų vadybininku. Jis papasakojo, kad jie nebeturi rašytinių montavimo instrukcijų, nes statybų aikštelėje esantys žmonės ne visada puikiai supranta oficialią šalies kalbą. Todėl viskas vaizduojama paveikslėliais.

Atsižvelgiant į tai, kad pasaulis tampa vis tarptautiškesnis, dažnai sulaukiame prašymų parengti projektuotojams techninius vadovus anglų kalba, nes jie yra nevietiniai šalies gyventojai. Nusprendėme, kad geriau rinktis inovatyvesnį informacijos apie mūsų produktus pateikimą gelžbetonio gamintojams ir statytojams. Taip gimė Peikko GIDAS.

Kaip GIDAS veikia?

Pilotinis mūsų GIDO modelis buvo parengtas su kolonų padais HPKM®. Pado apačioje klijuojamas QR kodas, kurį galite nuskaityti su mobiliuoju telefonu. Šis QR kodas nuveda jus į tinklapį, kuris yra pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, ten jūs galite patikrinti matmenis, peržiūrėti kėlimo ir montavimo instrukcijas tiek gelžbetonio gamykloje, tiek statybų aikštelėje. Ketvirtoji ikona skirta jūsų atsiliepimas, tad galite išsakyti savo nuomonę paprasčiausiai pasirinkdami veiduką arba pateikti išsamią informacija su nuotraukomis ar net produkto naudojimo vieta.

Vaizdo įrašai su instrukcijomis yra talpinami mūsų serveryje, todėl darbininkai gali juos peržiūrėti bet kur, kur kolonų padai yra pristatomi.

Ar GIDAS naudojimas yra saugus?

Taip, nes GIDAS nėra mobilioji aplikacija, joje nėra jokių slapukų, nesaugomas jūsų telefono numeris ar kiti kontaktiniai duomenys. Instrukcijų vaizdo įrašų peržiūra yra visiškai anonimiška, lygiai taip pat, kaip ir atsiliepimo įvedimas. Jeigu jūs nusprendžiate dalintis savo vieta, tai reiškia tik žymeklio tašką žemėlapyje.

Mes išnagrinėjame visas nuotraukas tam, kad galėtume tobulinti savo sprendimus. 

Petri Suur-Askola

Business Director

Connections

Peikko Group Corporation

Komentarai Rašyti komentarą
Užpildykite šį laukelį
Neteisingas el. pašto adresas
Užpildykite šį laukelį
Pranešimas
Komentarų nėra

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]