Dizaino sprendimų laisvė

Kuriant mūsų varžtinių kolonų jungčių sėkmę, mes sukūrėme Peikko Designer® programinę įrangą tam, kad suteiktume klientams dizaino sprendimų laisvę.

Peikko Designer® galite rasti viską, ko jums reikia vienoje vietoje – produktų detales, 3D modelius ir našumo specifikacijas. Tokiu atveju, kai ateina metas statyti, jūs galite būti tikri, kad viskas sutaps būtent taip, kaip reikia, jungtys bus saugios, patikimos ir lengvai pritaikomos.

Gelžbetonio gamintojai

Peikko kolonų padai nustatė žaidimo taisykles ir gelžbetonio gamintojams. Mūsų inovaciniai sprendimai suteikė jiems kolonų projektavimo ir gamybos laisvę naudojant stipresnį betoną, mažesnius skerspjūvius bei užtikrinant, kad pagaminti produktai bus tikslūs ir standartinių matmenų. Gelžbetonio konstrukcijos pastaruosius 30 metų nuolat tobulėjo, dabar jūs jau žinote, kodėl!

Statybų įmonės

Yra daugiau varžtinių kolonų jungčių privalumų, nei greitis ir montavimo paprastumas. Taip pat svarbu didesnis tikslumas ir geresnė galutinė kokybė. Dėl didelių tolerancijų statytojai gali būti tikri, kad jų sumontuotos jungtys yra saugios bei patikimos ir, kad viskas sutampa tiksliai taip, kaip planavo architektas.

Įgyvendinti projektai

Per 30 metų įgyvendinta daugiau kaip 130,000 projektų, Peikko varžtinės kolonų jungtys įrodė, kad yra saugios ir patikimos. Pažvelkite į kelis mūsų įgyvendintus projektus.

Įvykdyti projektai

Policlinic Budejovická

Įvykdyti projektai

Pedestrian Bridge

Įvykdyti projektai

Bedriye Mencik Mosque

Įvykdyti projektai

Borussia-Park Stadium

Susisiekite su mumis

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektavimo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]