BOLDA® – varžtinių kolonų jungčių ateitis

Prieš 30 metų mes pasiūlėme tvirtą ir kompaktišką sprendimą, kuris padarė kolonų montavimą greitesniu, saugesniu ir efektyvesniu. Ir dabar mes tai darėme dar kartą, pagamindami tvirtesnį, kompaktiškesnį ir dar geresnį jungties dizainą.

Mes ištobulinome BOLDA® taip, kad atitinktų šių dienų surenkamųjų gelžbetonio konstrukcijų reikalavimus (taip pat ir rytojaus). BOLDA® yra varžtinių kolonų jungčių ateitis. Peikko dar kartą nustato žaidimo taisykles.

Statyk plonesnes, bet stipresnes kolonas

BOLDA® pristato naują kolonų padų tvirtumo lygį, kuris yra dar kompaktiškesnio dizaino. Kodėl? Kad klientai galėtų naudoti stipresnį betoną su didesniu suspaudimo stiprumu ir mažesniais skerspjūviais, net jei naudojamos didesnės apkrovos. Taigi jie gali pastatyti aukštesnius, didesnius pastatus ir tai padaryti greičiau.

Su BOLDA®, jie gali. Ir jie gali daryti tai saugiai, nunutrūkstant procesui ir patikimai. BOLDA® leidžia naudoti kolonas su 24% mažesniais skerspjūviais, taip sumažinant statybinių medžiagų ir pagerinant pastato erdvių panaudojimą. Taip pat jis palengvina procesus ir gelžbetonio gamintojams.

Įrodytas patikimumas

Su BOLDA® mes vėl pirmaujame rinkoje. „BOLDA® yra vienintelė pasaulyje ETA įvertinta varžtinė jungtis didelėms apkrovoms. Ir jei jau estate susidūrę su Peikko, žinote, kad mes atliekame bandymus, kol įsitikiname saugumu.

Išbandėme sistemą iki kraštutinumų. Mes išbandėme jį iki lūžio taško, kad parodytume jo našumą. Mes deginome kolonas, kad užtikrintume patikimumą. Ir BOLDA® išlaikė kiekvieną testą ir įrodė, kad yra verta savo vardo.

BOLDA® be abejonės yra varžtinių kolonų jungčių ateitis.

Sistemos komponentai

Varžtinės jungtys kolonoms, sienoms ir sijoms

Peikko varžtinės kolonų jungtys yra daugiau, nei atskiri komponentai, tai yra tinkamiausias pasirinkimas. Vieninga sistema padeda sukurti stiprius ir patikimus ryšius tarp kolonų, sienų ir sijų. Montavimo metu jie įgyja atsparumą apkrovoms, todėl nėra reikalingas laikinas išramstymas.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Kolonų padai BOLDA®

BOLDA® yra mūsų nauji ir labiausiai pažengę kolonų padai. Jie yra stipresni ir kompaktiškesni  bei suprojektuoti taip, kad būtų tinkami naudoti su šiuolaikinių stipresniu betonu, mažesnio skerspjūvio konstrukcijomis ir didesnėmis apkrovomis. Mes išbandėme BOLDA® ekstremaliausiomis sąlygomis ir esame užtikrinti dėl pajėgumų. Peikko dar kartą kuria žaidimo taisykles.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Kolonų padai HPKM®

Tai yra kolonų padai, kurie viską pakeitė pradėjus naudoti stiprų plieną, užtikrinant kompaktišką ir lengvai pritaikomą dizainą. Sumontuotas į koloną, HPKM® kolonų padas suteikia jums saugią jungti iš karto po to, kai yra užveržiami varžtai. Nereikalingas išramstymas.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Sijų padai BECO®

Mes išvystėme varžtines jungtis ir sijoms! BECO® sijų padai pirmauja konstrukcinio rėmo jungčių srendimuose, kalbant apie atsparumą momentui. Tai leidžia efektyviai sujungti gelžbetonio sijas ir kolonas.

Judinkite vaizdą žymekliu arba rodyklių klavišais.

Sienų padai SUMO®

Taip pat siūlome varžtines jungtis sienų elementams! Mūsų SUMO® sienų padai leidžia jums priveržti varžtus tarp sienos elementų ir jie yra vienodai veiksmingi tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tai idealus sprendimas įvairiuose projektuose – nuo gamyklų patalpų iki balkonų parapetų.

Susisiekite su mumis

Vitalijus Navajauskas

Vitalijus Navajauskas

Klientų aptarnavimo vyr. specialistas

Peikko gaminiai

Mob. +370 645 73113
[email protected]

Saulius Grigas

Saulius Grigas

Pardavimų ir projektų valdymo skyrių vadovas

Mob. +370 614 40120
[email protected]