Industrinė simfonija | Peikko gimtadienis

UAB „Peikko Lietuva“ savo 15-ojo gimtadienio proga pirmą kartą kauniečiams ir miesto svečiams atveria statybinių kompozitinių konstrukcijų gamyklos duris. Gamykla virs tikra šviesų ir garso simfonijos erdve, kurios pagrindiniais elementais taps žmogus, metalas, garsas ir šviesa. Industrinę simfoniją gamyklos erdvėse kurs menininkai Paulius Kilbauskas ir Eugenijus Sabaliauskas. 

Plačiajai publikai iki šiol neprieinama gamykla, neįprastos ekskursijos versijoje, kvies išjausti bei patirti metalo transformaciją. Pasirodymo metu kūrybiškai pažinsite gamybos procesus, kuriuos iliustruos interaktyvi audiovizualinė instaliacija.

Industrinė simfonija spalio 2  d. „Peikko Lietuva” gamykloje, Petrašiūnuose. Įėjimas yra nemokamas tik su išankstine registracija, turintiems Galimybių pasus.

REGISTRACIJA

Apie menininkus

Paulius Kilbauskas - filmų, teatro ir medijos kompozitorius. Tokių projektų kaip „Empti“, „Overtone“, „Bango Collective“, „Dublicate“, „Amberscope“ autorius ir bendraautorius. Duete „The Bus“ kartu su Domu Strupinsku už muziką I. Jonyno filmui „Lošėjas“ pelnė Sidabrinę gervę, o filmui „Sasha was here“ su Vygintu Kisevičiumi kurtas garso takelis buvo nominuotas Obanjė kino festivalyje.

Eugenijus Sabaliauskas – šviesų dailininkas, teatre sukūręs apšvietimo dizainą daugybei geriausių Lietuvos spektaklių. Ne kartą nominuotas aukščiausiam scenos menų apdovanojimui „Auksiniai scenos kryžiai“. Kartu su OKT/Vilniaus miesto teatru savo darbus pristatė pagrindiniuose tarptautiniuose festivaliuose Prancūzijoje, Argentinoje, Vokietijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Pietų Korėjoje, Venesueloje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Italijoje, Islandijoje, Brazilijoje ir daugelyje kitų šalių.