Peikko Kompozicinis Rėmas

Peikko Kompozicinis Rėmas tai lengvai pritaikomas ir specifinis sprendimas geriausiai tinkamas daugiaaukščiams statiniams, tokiems kaip ofisai, ligoninės, mokyklos, viešbučiai, daugiaaukštės mašinų stovėjimo aikštelės, prekybos centrai ir gyvenamoji statyba.

Peikko Kompozicinis Rėmas
Video

Kompozicinis Rėmas susideda iš Kompozicinių DELTABEAM® Sijų, Kompozicinių Kolonų ir kitų plieninių konstrukcijų, reikalingų karkaso įrengimui. Šis sprendimas sąlygoja lengvesnes ir plonesnes konstrukcijas, kas savo ruožtu sumažina statybų išlaidas.

 

Kompozicinio Rėmo teikiama Nauda

  • Vienas tiekėjas visam rėmui
  • Greitas ir paprastas montavimas
  • Standartizuoti sujungimai
  • Kompozicinio Rėmo elementai žymimi CE ženklu pagal EN 1090-1
  • Savaiminis konstrukcijos ugniaatsparumas iki R180

 

Kompozicinio Rėmo komponentai

 

DELTABEAM® Kompozicinės Sijos

„Peikko“ DELTABEAM®, kompozicinės sijos, tai esminis elementas „Peikko“ Kompoziciniame Rėme. Sijos užmonolitinamos kartu betonuojant tarpus tarp kiaurymėtųjų plokščių arba betonuojant viršutinį filigran perdangos sluoksnį. Būtent DELTABEAM® sijų pranašumas, pasireiškiantis apjungus kartu betono ir plieno geriausias savybes, leidžia projektuoti didelius tarpatramius, kuriant lengvai transformuojamas atviras erdves.

DELTABEAM® sijos gali būti naudojamos su bet kokio tipo perdangomis. Įmantrios fasadų formos gali būti lengvai išgaunamos su DELTABEAM® sijomis, kartu naudojant ir iš anksto įrengiamus liktinius klojinius.

 

Kompozicinės Kolonos

Kompozicinės Kolonos gaminamos iš plieninio vamzdinio profilio su armatūriniu karkasu viduje. Vėliau objekte kolonos užpildomos betonu. Kolonos būna stačiakampės, kvadratinės ir apvalios iš standartinių vamzdinių profilių.

 

Papildomos Plieninės Konstrukcijos

„Peikko“ gamina ir įvairias Papildomas Plienines Konstrukcijas reikalingas Kompoziciniams Rėmams: kaip antai santvaros ir ryšiai, bei įvairios sijos ir kolonos, reikalingos, pavyzdžiui, techninėms patalpoms įrengti.

 

Individualus sprendimas

Peikko Kompozicinis Rėmas - tai individualus sprendimas kiekvienam projektui, parengiamas specialiai pagal kiekvieno užsakovo poreikius. Sprendimas susideda iš:

Susisiekite su „Peikko“

Norėdami susisiekti su mumis, užpildykite formą „Klauskite Peikko“, arba kontaktuokite tiesiogiai su mūsų Pardavėjais ir Techniniais Konsultantais.

Klauskite Peikko
Pardavimai
Techninės konsultacijos
Please enter a message
„Peikko“ padaliniai