DELTABEAM kompozicinės sijos

DELTABEAM® sija yra skirta plonų perdangų konstrukcijoms ir naudojama tarpaukštinėse perdangose. Ji gali būti naudojama su įvairių tipų perdangomis, bet plačiausiai naudojama su kiaurymėtosiomis surenkamomis plokštėmis ir filigran tipo perdangomis. DELTABEAM® sijos nuo 1990 m. buvo panaudotos daugiau nei 10 000 statinių visame pasaulyje kartu su gelžbetoninėmis ir plieninėmis konstrukcijomis.

DELTABEAM kompozicinės sijos
Apie Gaminius
Projektuotojams apie „DELTABEAM“
Video

 

DELTABEAM® leidžia kurti dideles atviras erdves. Tai labai praktiškas sprendimas tinkamas daugiaaukščiams statiniams, tokiems kaip ofisai, ligoninės, mokyklos, viešbučiai, daugiaaukštės mašinų stovėjimo aikštelės, prekybos centrai ir gyvenamoji statyba.

DELTABEAM® sijos užbetonuojamos kartu betonuojant tarpus tarp kiaurymėtųjų plokščių arba betonuojant viršutinį filigran perdangos sluoksnį. Būtent DELTABEAM® sijų pranašumas, pasireiškiantis apjungus kartu betono ir plieno geriausias savybes, leidžia projektuoti didelius tarpatramius, kuriant lengvai transformuojamas atviras erdves.

 

DELTABEAM® nauda

Pasirinkę DELTABEAM® kompozicines sijas, išnaudosite visus pranašumus, kuriuos suteikia pramoninės statybos. Jas lengva ir paprasta sumontuoti, nes naudojami standartizuoti sujungimai. Įmantrios fasadų formos, kreivės ir konsolės gali būti suformuotos naudojant iš anksto pagamintus ir prie sijų pritvirtintus liktinius klojinius ar specialius elementus. DELTABEAM® elementų mažas aukštis įtakoja viso statinio aukštį ir supaprastina inžinerinių tinklų instaliaciją. Kadangi šios sijos dėl konstrukcijos ypatumų pasižymi ugniaatsparumu iki R180, kas buvo patvirtinta įvairiais išsamiais bandymais, joks papildomas padengimas statybvietėje nuo ugnies poveikio nereikalingas. Taip pat visada galite pasinaudoti teikiamomis „Peikko“ specialistų techninėmis konsultacijomis.

 

DELTABEAM® ir kitos konstrukcijos

DELTABEAM® sijos gali būti naudojamos kartu su betoninėmis kolonomis ar sienomis. Sijos tvirtinamos prie kolonų naudojant PCs Konsoles arba Inkarinius Varžtus, jeigu sijos tvirtinamos ant kolonos viršaus. Kai DELTABEAM® sijos naudojamos su kompoziciniu ar plieniniu rėmu, jungtys tarp sijų ir kolonų įrengiamos su varžtais arba virinant.

 

DELTABEAM® ir kiaurymėtosios plokštės

DELTABEAM® sijų ir kartu gelžbetoninių kiaurymėtųjų plokščių konstrukcija suformuoja akiai patrauklias lygias lubas. Išnaudokite plokščių ir sijų kiaurymes vamzdynų ir komunikacijų išvedžiojimui.

DELTABEAM® sijos leidžia naudoti kolonų tinklelį iki 12m x 12m ir 8m x 16m. Sijų aukštis būna nuo 200mm iki 500mm, o ilgis priklauso nuo suprojektuoto tarpatramio. Šios išbandytos kompozicinės sijos gali būti naudojamos kartu esant tiesiems ir lenktiems statinio kraštams.

 

DELTABEAM® su filigran tipo perdanga

Naudojant DELTABEAM® su filigran tipo perdangos plokštėmis lemia lengvesnių pamatų poreikį ir lankstumą projektuojant sienas. DELTABEAM® sijos gaminamos nuo 200mm iki 500mm aukščio ir ilgio, pagal suprojektuotą tarpatramį. Šios išbandytos kompozicinės sijos gali būti naudojamos esant tiesiems arba lenktiems statinio kraštams.

 

Užsakymo vykdymo procesas

DELTABEAM® užsakymo vykdymas visada apima ir detalų projektavimą – konstrukcinius skaičiavimus, konstrukcinius sijų brėžinius ir instrukcijas sujungimų detalizavimui.

 

Susisiekite su „Peikko“

Norėdami susisiekti su mumis, užpildykite formą „Klauskite Peikko“, arba kontaktuokite tiesiogiai su mūsų Pardavėjais ir Techniniais Konsultantais.

Klauskite Peikko
Pardavimai
Techninės konsultacijos
Please enter a message
„Peikko“ padaliniai